•  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

20 Januari 2018
Performing Arts

Etten-Leur
Inschrijven

10 Maart 2018
Performing Arts

Volgt nog
Inschrijven

2 December 2017
Performing Arts

Eersel
Inschrijven

17 Maart 2018
Hip Hop

Badhoevedorp
Inschrijven

14 April 2018
Dutch Open PA

Castricum
Inschrijven

Met ingang van seizoen 2016-2017 worden de volgende regels gehanteerd voor het bepalen van (tussentijdse) promotie naar een hogere klasse:
  • Per rankingwedstrijd wordt 1 promotiepunt toegekend aan een aantal deelnemers die in hun klasse de finale hebben bereikt.
  • Het aantal promotiepunten dat wordt toegekend is evenredig aan het aantal deelnemers in de betreffende klasse en bedraagt 1 promotiepunt per groep van 8 deelnemers.
  • Het maximale aantal promotiepunten dat wordt toegekend is gelijk aan het aantal finalisten in betreffende klasse.
  • Indien men tijdens een seizoen in een klasse twee promotiepunten heeft verzameld, promoveert men verplicht direct naar een hogere klasse.
Hoe ziet dat in de praktijk eruit? Enkele voorbeelden:
  • Bij minder dan 8 deelnemers in een klasse worden geen promotiepunten toegekend.
  • Bij 8 tot 15 deelnemers in een klasse wordt 1 promotiepunt toegekend. Dit punt gaat naar de winnaar van de wedstrijd.
  • Bij 16 tot 23 deelnemers in een klasse worden 2 promotiepunten toegekend. Deze punten naar de nummers 1 en 2 in de uitslag.
  • Bij 72 tot 79 deelnemers in een klasse worden in theorie 9 promotiepunten toegekend. Echter, als het aantal finalisten 6 bedraagt, is 6 het aantal promotiepunten dat wordt toegekend aan elk van de finalisten.
Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Sittard op 5 november zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Duos Adults PreChamps 25 5 3
  1. Cheyenne Otten & Sina Kusters
  2. Pam Dohmen & Anna-Moon Crützen
  3. Kylaine Wolkotte & Kai Groeneveld
Hip Hop Duos Adults Master 22 6 2
  1. Elisa Orlandi & Sophie van der Heide
  2. Chanel Tognon & Niek van de Berg
Hip Hop Duos Children PreChamps 12 5 1
  1. Lara van Heck & Julie Coolen
Hip Hop Duos Juniors PreChamps 35 7 4
  1. Lindsey Spier & Donna van Heul
  2. Lyndsey Peters & Amber Hoogma
  3. Birgit Olislagers & Renske Koetsier
  4. Gwen Rouwhorst & Isa Elands
Hip Hop Duos Juniors Master 23 6 2
  1. Hina Vogelaar & Noa Lekatompessy
  2. Mirte Martens & Manou van Dam
Hip Hop Groups Adults PreChamps 10 7 1
  1. Headlines
Hip Hop Groups Children PreChamps 7 4 0 -
Hip Hop Groups Juniors PreChamps 9 6 1
  1. U4X
Hip Hop Groups Juniors Master 7 4 0 -
Hip Hop Solos Female Adults PreChamps 22 7 2
  1. Ashley Proosten
  2. Shimaily de Jongh
Hip Hop Solos Female Adults Master 18 6 2
  1. Emily Hagemeijer
  2. Femke Deichmann
Hip Hop Solos Female Children PreChamps 30 6 3
  1. Ziza Linthorst
  2. Lucia Steinbach
  3. Destiny Candelo
Hip Hop Solos Female Children Master 12 5 1
  1. Dana van Eijk
Hip Hop Solos Female Juniors PreChamps 32 6 4
  1. Melanie Hammoud
  2. Laura Netten
  3. Kyenna van der Heijde
  4. Lindsey Spier
Hip Hop Solos Female Juniors Master 44 6 5
  1. Asmara Verbunt
  2. Tyenna Pfoster
  3. Sunanda Jansen
  4. Aaliyah Baadjou
  5. Mira Riksen

Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Alkmaar op 26 november zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Duos Adults PreChamps 36 7 4
  1. Dunya Schotman & Emma Homan
  2. Hailey Vellema & Sophie Jansen
  3. Anne Lassche & Chanel Koekkoek op Munsterhuis
  4. Moira Stoppel & Bine Liem
Hip Hop Duos Adults Master 25 6 3
  1. Elisa Orlandi & Sophie van der Heide
  2. Devon Habets & Merel Eijssen
  3. Tessie Winkelhuis & Femke Morsink
Hip Hop Duos Children PreChamps 22 7 2
  1. Noortje Visschedijk &Nicky Kamphuis
  2. Lucia Steinbach & Anchaliya Steinbach
Hip Hop Duos Juniors PreChamps 44 6 5
  1. Delphine Loop & Ise van den Beemt
  2. Birgit Olislagers & Renske Koetsier
  3. Susan van de Loo & Nina van de Water
  4. Django Wolters & Maud Diederen
  5. Lindsey Spier & Donna van Heul
Hip Hop Duos Juniors Master 20 5 2
  1. Hina Vogelaar & Noa Lekatompessy
  2. Mirte Martens & Manou van Dam
Hip Hop Formations Adults PreChamps 7 4 0 -
Hip Hop Formations Juniors PreChamps 7 3 0 -
Hip Hop Solos Female Adults PreChamps 27 5 3
  1. Shimaily de Jongh
  2. Jade van Deenen
  3. Anouk Evers
Hip Hop Solos Female Adults Master 19 6 2
  1. Cynthia Sellaiyah
  2. Elise Wanner
Hip Hop Solos Female Children PreChamps 34 8 4
  1. Julie Coolen
  2. Shannon Ramdhanie
  3. Lucia Steinbach
  4. Lewy Struiken
Hip Hop Solos Female Children Master 12 5 1
  1. Dana van Eijk
Hip Hop Solos Female Juniors PreChamps 42 5 5
  1. Jesca Hagenimana
  2. Ise van den Beemt
  3. Melanie Hammoud
  4. Chayenne Coffie
  5. Delphine Loop
Hip Hop Solos Female Juniors Master 39 6 4
  1. Asmara Verbunt
  2. Sunanda Jansen
  3. Jaimy Stegman
  4. Tyenna Pfoster

Na de tweede Hip Hop rankingwedstrijd in Alkmaar zijn de volgende duos / solos gepromoveerd:
Team Gepromoveerd naar
Lindsey Spier & Donna van Heul  Hip Hop Duos Juniors Master
Birgit & Olislagers & Renske Koetsier Hip Hop Duos Juniors Master
Mirte Martens & Manou van Dam Hip Hop Duos Juniors Star
Hina Vogelaar & Noa Lekatompessy  Hip Hop Duos Juniors Star
Elisa Orlandi & Sophie van der Heide  Hip Hop Duos Adults Star
Lucia Steinbach  Hip Hop Solos Female Children Master
Dana van Eijk  Hip Hop Solos Female Children Star
Melanie Hammoud  Hip Hop Solos Female Juniors Master
Asmara Verbunt  Hip Hop Solos Female Juniors Star
Sunanda Jansen Hip Hop Solos Female Juniors Star
Tyenna Pfoster Hip Hop Solos Female Juniors Star
Shimaily de Jongh Hip Hop Solos Female Adults Master

Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Eindhoven op 10 december zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Duos Adults PreChamps 29 7 3
  1. Lindsay Salamony & Ylse Passmann
  2. Kyera Krul & Shurick Jantje
  3. Pam Dohmen & Anna-Moon Crützen
Hip Hop Duos Adults Master 22 7 2
  1. Chanel Tognon & Niek van den Berg
  2. Yarinda Saarloos & Selena Dols
Hip Hop Duos Children PreChamps 14 4 1
  1. Noortje Visschedijk &Nicky Kamphuis
Hip Hop Duos Juniors PreChamps 35 4 4
  1. Fleur van de Rijdt & Darcy Geers
  2. Pien Roord & Enza Bos
  3. Django Wolters & Maud Diederen
  4. Lisa de Wit & Jaimee Bootsma
Hip Hop Duos Juniors Master 18 7 2
  1. Fiene Donkers & Dafne Clignett
  2. Jasmijn van Pinxteren & Sarah Bots
Hip Hop Groups Adults PreChamps 15 7 1
  1. Black IllusionZ
Hip Hop Groups Children PreChamps 8 5 1
  1. D.C.D.
Hip Hop Groups Juniors PreChamps 16 6 2
  1. U4X
  2. Ambition
Hip Hop Groups Juniors Master 7 5 0 -
Hip Hop Solos Female Adults PreChamps 25 6 3
  1. Ashley Proosten
  2. Anouk Evers
  3. Valentina Nirema
Hip Hop Solos Female Adults Master 20 6 2
  1. Indy Thomas
  2. Noelle Scholtes
Hip Hop Solos Female Children PreChamps 31 5 3
  1. Shannon Ramdhanie
  2. Sherana Jantje
  3. Lynn Bourgonje
Hip Hop Solos Female Children Master 14 5 1
  1. Linde Paalman
Hip Hop Solos Female Juniors PreChamps 42 6 5
  1. Jesca Hagenimana
  2. Chayenne Coffie
  3. Ise van den Beemt
  4. Kyenne van der Heijde
  5. Birgit Kemp
Hip Hop Solos Female Juniors Master 42 7 5
  1. Gigi Rutten
  2. Simone Steetzel
  3. Vera van den Heuvel
  4. Melanie Hammoud
  5. Jill Alkemade

Na de derde Hip Hop rankingwedstrijd in Eindhoven zijn de volgende duos / solos / groepen gepromoveerd:
Team Gepromoveerd naar
Pam Dohmen & Anna-Moon Crützen Hip Hop Duos Adults Master
Chanel Tognon & Niek van den Berg Hip Hop Duos Adults Star
Noortje Visschedijk & Nicky Kamphuis Hip Hop Duos Children Master
Django Wolters & Maud Diederen Hip Hop Duos Juniors Master
Shannon Ramdhanie Hip Hop Solos Female Children Master
Kyenna van der Heijde Hip Hop Solos Female Juniors Master
Chayenne Coffie Hip Hop Solos Female Juniors Master
Jesca Hagenimana Hip Hop Solos Female Juniors Master
Ise van den Beemt Hip Hop Solos Female Juniors Master
Anouk Evers Hip Hop Solos Female Adults Master
Ashley Proosten Hip Hop Solos Female Adults Master
U4X Hip Hop Groups Juniors Master
   
   

Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Mill op 28 en 29 januari 2017 zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Duos Adults PreChamps 53 6 6
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Gijs Leurs & Quinten van Hemert
  3. Buitenlandse deelnemer
  4. Buitenlandse deelnemer
  5. Buitenlandse deelnemer
  6. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Duos Adults Master 28 7 3
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Buitenlandse deelnemer
  3. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Duos Children PreChamps 23 7 2
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Lucia Steinbach & Anchaliya Steinbach
Hip Hop Duos Juniors PreChamps 39 6 4
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Fleur van de Rijdt & Darcy Geers
  3. Buitenlandse deelnemer
  4. Susan van de Loo & Nina van de Water
Hip Hop Duos Juniors Master 26 8 3
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Mira Riksen & Sunanda Jansen
  3. Jinte Hibma & Jessie Bakker
Hip Hop Formations Adults PreChamps 15 5 1
  1. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Formations Juniors PreChamps 12 6 1
  1. Real Bounce
Hip Hop Groups Adults PreChamps 17 6 2
  1. Triggered
  2. Right Moves
Hip Hop Groups Children PreChamps 10 6 1
  1. Beat Girls
Hip Hop Groups Juniors PreChamps 20 6 2
  1. BRUUT
  2. Move2Gether
Hip Hop Groups Juniors Master 10 6 1
  1. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Solos Female Adults PreChamps 72 5 5
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Buitenlandse deelnemer
  3. Buitenlandse deelnemer
  4. Buitenlandse deelnemer
  5. Valentina Nirema
Hip Hop Solos Female Adults Master 43 6 5
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Buitenlandse deelnemer
  3. Buitenlandse deelnemer
  4. Buitenlandse deelnemer
  5. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Solos Female Children PreChamps 47 7 5
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Buitenlandse deelnemer
  3. Buitenlandse deelnemer
  4. Julie Coolen
  5. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Solos Female Children Master 18 6 2
  1. Shannon Ramdhanie
  2. Linde Paalman
Hip Hop Solos Female Juniors PreChamps 71 7 7
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Buitenlandse deelnemer
  3. Buitenlandse deelnemer
  4. Buitenlandse deelnemer
  5. Sasha Peskens
  6. Buitenlandse deelnemer
  7. Buitenlandse deelnemer
Hip Hop Solos Female Juniors Master 67 6 6
  1. Buitenlandse deelnemer
  2. Buitenlandse deelnemer
  3. Jesca Hagenimana
  4. Jony Cnubben
  5. Buitenlandse deelnemer
  6. Buitenlandse deelnemer

Na de vierde Hip Hop rankingwedstrijd in Mill zijn de volgende duos / solos / groepen gepromoveerd:
Team Gepromoveerd naar
Lucia Steinbach & Anchaliya Steinbach Hip Hop Duos Children Master
Susan van de Loo & Nina van de Water Hip Hop Duos Juniors Master
Fleur van de Rijdt & Darcy Geers Hip Hop Duos Juniors Master
Julie Coolen Hip Hop Solos Female Children Master
Linde Paalman Hip Hop Solos Female Children Star
Valentina Nirema Hip Hop Solos Female Adults Master
   
   

Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Wezep op 11 februari 2017 zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Formations Adults PreChamps 6 3 0 -
Hip Hop Formations Juniors PreChamps 6 4 0 -
Hip Hop Groups Adults PreChamps 11 8 1
  1. Right Moves
Hip Hop Groups Children PreChamps 11 6 1
  1. Beat Girls
Hip Hop Groups Juniors PreChamps 20 6 2
  1. X-Treme Gold
  2. BRUUT
Hip Hop Groups Juniors Master 7 3 0 -
Hip Hop Solos Female Juniors PreChamps 36 7 4
  1. Laura Netten
  2. Miki van Vugt
  3. Rufa Ummels
  4. Lisa de Wit
Hip Hop Solos Female Juniors Master 36 5 4
  1. Gigi Rutten
  2. Vera van den Heuvel
  3. Jesca Hagenimana
  4. Jill Alkemade

Na de vijfde Hip Hop rankingwedstrijd in Wezep zijn de volgende duos / solos / groepen gepromoveerd:
Team Gepromoveerd naar
Beat Girls Hip Hop Groups Children Master
BRUUT Hip Hop Groups Juniors Master
Right Moves Hip Hop Groups Adults Master
Laura Netten Hip Hop Solos Female Juniors Master
Jill Alkemade Hip Hop Solos Female Juniors Star
Gigi Rutten Hip Hop Solos Female Juniors Star
Vera van den Heuvel Hip Hop Solos Female Juniors Star
Jesca Hagenimana Hip Hop Solos Female Juniors Star
   

Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Badhoevedorp op 18 maart 2017 zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Formations Adults PreChamps 8 5 1
  1. Explosive
Hip Hop Formations Juniors PreChamps 9 5 1
  1. Real Bounce
Hip Hop Groups Children PreChamps 13 6 1
  1. Time2move
Hip Hop Groups Juniors PreChamps 18 6 2
  1. X-Treme Gold
  2. O.M.G.
Hip Hop Groups Juniors Master 10 7 1
  1. Move Rebbelz
Hip Hop Duos Adults PreChamps 19 6 2
  1. Gijs Leurs & Quinten van Hemert
  2. Hailey Vellema & Sophie Jansen
Hip Hop Duos Adults Master 23 6 2
  1. Esmee Weghorst & Fleur Olde Reikerink
  2. Janneke Polak & Pien Benerink
Hip Hop Duos Children PreChamps 20 5 2
  1. Elsa Kwast & Dani Aaltink
  2. D'Lila Karssing & Lieke Vos
Hip Hop Duos Juniors PreChamps 35 6 4
  1. Delphine Loop & Ise van den Beemt
  2. Pien Roord & Enza Bos
  3. Yara Twisk & Merel van den Berg
  4. Lieke van Rooij & Gwen Lamers
Hip Hop Duos Juniors Master 21 5 2
  1. Birgit Olislagers & Resnke Koetsier
  2. Fiene Donkers & Dafne Clignet

Na de zesde Hip Hop rankingwedstrijd in Badhoevedorp zijn de volgende duos / groepen / formaties gepromoveerd:
Team Gepromoveerd naar
Real Bounce Hip Hop Formations Juniors Master
X-Treme Gold Hip Hop Groups Juniors Master
Gijs Leurs & Quinten van Hemert Hip Hop Duos Adults Master
Hailey Vellema & Sophie Jansen Hip Hop Duos Adults Master
Pien Roord & Enza Bos Hip Hop Duos Juniors Master
Delphine Loop & Ise van den Beemt Hip Hop Duos Juniors Master
Fiene Donkers & Dafne Clignet Hip Hop Duos Juniors Star
   


Op basis van de uitslag van de Hip Hop Rankingwedstrijd in Wijchen op 15 april 2017 zijn promotiepunten toegekend aan de volgende deelnemers:

Klasse Deelnemers Finale #Promo Promotiepunten gaan naar:
Hip Hop Formations Adults PreChamps 6 3 0 -
Hip Hop Formations Juniors PreChamps 7 4 0 -
Hip Hop Groups Adults PreChamps 13 5 1
  1. Headlines
Hip Hop Solos Adults PreChamps 16 6 2
  1. Dunya Schotman
  2. Jade van Deenen
Hip Hop Solos Adults Master 22 7 2
  1. Valentina Nirema
  2. Elise Wanner
Hip Hop Solos Children PreChamps 28 6 3
  1. Lieke Vos
  2. Fleur Heussen
  3. Destiny Candelo
Hip Hop Solos Children Master 12 5 1
  1. Julie Coolen


Na de zevende Hip Hop rankingwedstrijd in Wijchen zijn de volgende solos / groepen / formaties gepromoveerd:

Team Gepromoveerd naar
Headlines Hip Hop Groups Adults Master
Destiny Candelo Hip Hop Solos Female Children Master
Jade van Deenen Hip Hop Solos Female Adults Master
Elise Wanner Hip Hop Solos Female Adults Star
   
De disciplines waarin bij Dutch Dance Sports wedstrijden gedanst wordt, zijn onderverdeeld in 3 hoofdgroepen: Streetdance, Performing Arts, en Couple Dances. Klik hieronder de afzonderlijke disciplines aan voor verdere informatie...

Web Links

Voor fotos, videos, en links naar andere organisaties, zie hier!

facebook_page_plugin